Shiba - profesjonalna hodowla japońskich psów rasy shiba inu z Wielkopolski

shiba

Hodowla japońskiej rasy shiba inu.

Hodowla Grodzki Zakątek zajmuje się hodowlą psów od 1990 roku. Wciąż rozwijamy naszą hodwlę i staramy się aby nasze psy godnie reprezentowały naszą hodowlę i aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych szczeniąt.
Bardzo dbamy o nasze japońskie psy zapewniając im jak najlepsze warunki. Nasze shiby są bardzo spokojne w stosunku do rodziny jak i dla samych siebie. Mamy dwie suki rasy shiba inu i jednego psa, gdy wypuszczamy shiby na wybieg są razem i nie robią żadnych kłopotów. Wspaniale spisują się jako alarm w samochodzie. Nie są to duże psy więc świetnie pasują do domu.
shiba

Co mogę powiedzieć o naszej hodowli?

Prowadzę hodowlę wspólnie z moim ojcem a teraz nawet mój syn nam pomaga. Możnaby powiedzieć, że jest to rodzinna obsesja na punkcie psów :)
shiba

Dlaczego hoduję psy?

Od dziecka uwielbiałem psy a moim największym marzeniem było hodować psy. Na codzień pracuję w firmie 8 godzin dziennie. Dzięki temu mam czas aby realizować swoje marzenie. Poza tym mój ojciec jest już na emeryturze i też bardzo lubi zajmować się psami. Więcej czasu spędza z nimi na podwórku niż w domu.
shiba

Dlaczego wybrałem rasę shiba inu?

Szukałem rasy w której psy nie są agresywne. Łatwo podlegają tresurze. Są wierne i oddane rodzinie. Są odporne na choroby i temperaturę. Są średniej wielkości czyli w sam raz do domu, wspaniale nadają się do jazdy samochodem.
shiba

Dlaczego sprzedaje szczeniaki z papierami?

Dlatego że papiery kosztują mnie jedynie 70zł. A jest to w pewien sposób gwarancja że szczeniak jest należycie odchowany i można sprawdzić jego pochodzenie. Wszystkie szczeniaki są przeglądane przez weterynarza i kierownika sekcji związku kynologicznego więc są to pewne i sprawdzone szczeniaki.
shiba

Nasze szczeniaki - japońskie szczenięta shiba inu

Często nasi klienci przysyłają listy i zdjęcia, są bardzo zadowoleni ze swoich japońskich psów. Nie wszyscy klienci, którzy kupują u nas psy chcą je wystawiać, ale za to wszyscy chcą mieć bardzo ładnego silnego i zdrowego pieska. Przez co gorąco polecamy nasze szczeniaki. Shiby, które sprzedajemy są szczepione i odchowane. Są odpowiednio żywione. Szczeniaki trzymane są w dużych pomieszczeniach i często wypuszczane na wybieg. Dbamy o czystość i zapewniamy im jak najbardziej komfortowe warunki. Jeśli chcą Państwo zobaczyć lub dowiedzieć się czegoś więcej - zapraszamy do odwiedzenia naszej hodowli.

Nasze Shiby:

Zdjęcia naszych Japońskich . Zapraszamy do krycia !!!


Osiągnięcia naszych japońskich psów .


Czy lepiej kupić czy może lepszy jest ? Dobry wybór to podstawa sukcesu.


A może coś większego? to także wspaniałe japońskie psy, które hodujemy.