Shiba inu - hodowla japońskich psów rasy shiba inu - z Wielkopolski

Szczeniaki shiba inu na sprzedaż

Jesteśmy bardzo dumni z naszych shib i cieszymy się, że możemy oferować Państwu tak mądre i piękne psy.

Ze względu na niepowtarzalny charakter shiby jaki mają nasze szczeniaki, shiby przez nas wyhodowane cieszą się doskonałą opinią.
Dzięki naszym Klientom możemy zaprezentować Państwu zdjęcia shib z naszej hodowli i pokazać jak fajnie czują się ze swoimi rodzinami.

Przyjmujemy rezerwację na szczeniaczki które urodziły się pod koniec września 2019r.
Szczeniaczki będą gotowe do odbioru w połowie listopada 2019r.


Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie do mnie maila: lub kontakt tel. kom. 665 620 836 lub 061/285-44-83 lub 061/285-69-23

Film - (film z letniego miotu)

Szczenięta shiba inu z naszej hodowli.

Nasze szczeniaki cechują się wspaniałym charakterem i dużą odpornością na choroby. Najważniejsze dla nas jest to, aby szczeniaki przez nas wyhodowane były wierne i oddane właścicielowi, aby bez problemu przechodziły szkolenia, aby potrafiły nie tylko towarzyszyć, ale i pomagać właścicielowi, jeśli to możliwe.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nasze szczeniaki są profesjonalnie odchowane, mają świetny wygląd i wspaniały charakter. Każdy miot przechodzi przez przegląd weterynaryjny i musi być zatwierdzony przez kierownika sekcji Związku Kynologicznego.


szczeniaki na sprzedaż - shiba
szczeniaki na sprzedaż - shiba
szczeniaki na sprzedaż - shiba
szczeniaki na sprzedaż - shiba
szczeniaki na sprzedaż - shiba

szczeniak shiba ike szczeniak shiba ike 2 szczeniaki na sprzedaż po Samuraj shiba szczeniak po Samuraju shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba szczeniak shiba